Sıkça Sorulan Sorular  

Yasal Uyarı

 

Kamasan Ürünleri imalat hatalarına karşı 1 (bir) yıl garantilidir. Garanti konusunda ayrıntılı bilgi için lütfen satış ofisimizle temasa geçiniz. Önemli Duyuru: Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz "1 yıllık üretici garantisi" ni eksiksiz sunabilmemiz için ürünlerimiz ile kullanılan aksesuarların da Kamasan tasarımı ve imalatı olması gerekmektedir (Örn: tekerlek takozları, topuklar, pabuçlar ve kapaklar). Lütfen Kamasan ürünlerini satın aldığınız bayi ve satıcılarımızdan aksesuarların orjinalliğini sorgulayınız. Aldığınız ürünün orjinalliğini sorgulamak için bize kamasan@kamasan.com dan e-posta gönderebilirsiniz.

Kamasan modellerinde gramaj ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar. Ölçüler milimetre olarak, "en*boy*yükseklik" formatında verilmiştir. Ölçü töleransları ürün boyut ve şekillerine göre ± 2-7 mm arasında değişebilir. Ağırlık töleransları ± %2 oranında değişebilir. Kullandığımız hammadde üreticilerinden sağlanan bilgilere göre, ürünlerimiz -15 ila +70 dereceleri arasında kullanıma ve saklanmaya uygundur. Bu dereceler dışındaki özel imalatlar için lütfen satış ofisimize başvurunuz. Resimlerdeki muhtemel aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürünlerin renkleri ve stok adetleri ile ilgili konularda lütfen satış ofisimize başvurunuz. Görsellerdeki renkler gerçeklerinden farklılık gösterebilir.

Dinamik kapasite bir adet paletin transpalet veya forklift üzerinde hareket halindeyken taşıyabildiği maksimum ağırlığı gösterir. Statik kapasite ise yüklü paletler üst üste istiflendiğinde en alttaki paletin kapasitesini gösterir.

Son zamanlarda Kamasan ismini kullanıpyurtdışında ticaret yapmak isteyen şahıslar olduğu tarafımıza bildirilmektedir. Benzeri bir sahtecilik olayı ile karşılaşmamak için Kamasan ile lütfen web sitemizdeki iletişim numaraları aracılığı ile irtibata geçiniz. Kamasan e-posta adresleri sadece ve sadece @kamasan.com uzantılı adreslerdir. Kamasan personeli veya  satış  merkezi @hotmail, @yahoo uzantılı veya benzeri e-posta adresleri kullanamaz. Eğer sizinle irtibat halinde olan şahıs @kamasan.com uzantılı bir adres veya aşağıdaki telefon numaralarını kullanmıyor ise Kamasan personeli veya yetkilisi olma ihtimali yoktur. Kamasan banka hesap numaraları olarak sadece şirket hesaplarını kullanır, şahsi hiçbir hesap numarasına hiçbir şekilde havale yapmayınız.

Kullanılmamış Ürünler için Değiştirme ve İade Şartları

1. Firmamızdan almış olduğunuz ürünleri; kullanılmamış, hasar görmemiş ve/veya kirlenmemiş olmaları şartı ile 15 gün içerisinde koşulsuz olarak değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.
2. İade veya değiştirmek istediğiniz ürünler ile ilgili gerekli kontrollerin yapılabilmesi için lütfen ilk önce satış ofisimiz ile irtibata geçiniz.
3. İade ve değişimlerinizin tarafınızdan yapılan fatura ile yapılması yasal bir zorunluluktır. Firmamız e-fatura mükellefidir.
4. İade faturalarınızdaki ürün kodlarımızın Kamasan faturasındakiler ile aynı olması gerekmektedir. Açıklama kısmına ise Kamasan faturasının numara ve tarihini eklemeyi unutmayınız.
5. Özel renkte, kabartma logolu, serigrafi baskılı, sıcak baskılı ve tampon baskılı ürünlerin iadesi veya değişimi maalesef mümkün değildir.
6. Satış koşulları ne olursa olsun, iade ve değişimlerde nakliye ve kargo ücretleri müşterilerimize aittir.

Değişim veya iadelerinizde fatura adresimiz şu şekildedir:
Kamasan Kalıp Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Gebze OSB Mah. İhsan Dede Cad. No: 114/2
41400 - Gebze / Kocaeli
İlyasbey V.D. - 4940015643
kamasan@kamasan.com
0262 677 16 46


Ana Sayfa | Firma | Ürünler | Sıkça Sorulan Sorular | Erişim

© 2023 KAMASAN A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Yasal Uyarı
KVKK Hakkında Bilgilendirme